Наші переваги
 • Досвід
  З 2010 року на ринку, за понад 10 років роботи ми обслужили понад 10 000 клієнтів
 • Ціна
  За роки роботи ми напрацювали хороші знайомства, які допомагають отримувати вигідні ціни.
 • Реальна гарантія
  Гарантійний ремонт при несправностях виконуємо вчасно і без зайвих розмов.
ТРЕЙД-ІН (процес співпраці)
обмін техніки, що перебує в експлуатації, на нову
 • Пишіть, або телефонуйте...

 • Оцінка та огляд вашого трактора

  Наш менеджер оглядає та оцінює Ваш теперішній трактор відповідно до його стану та характеристик.

 • Підбір нового трактора

  Ми допоможемо обрати вам техінку відповідно до Ваших потреб та можливостей, врахуємо всі ваші побажання та зауваження, гарантуємо якісний сервіс та чесну ціну. Перейти в Каталог

 • Заключення угоди

  Після того, як Ви виберете новий трактор, ми заключаємо угоду і Ви доплачуєте різницю у вартості!

 • Доставка

  У домовлений день ми привозимо новенький трактор і забираємо Ваш.

Про нас

Коротко про компанію

Про Вест

Компанія «ВЕСТ» працює на ринку України більше 10 років, за цей період наша компанія завоювала довіру споживачів і повагу конкурентів завдяки комфортному рівню цін та швидким термінам постачання та високим якостям продукції. Наша компанія пропонує широкий асортимент : тракторів з Японії, тракторів з Китаю, мототракторів, мотоблоків, мотокультиваторів, причепів а також все навісне обладнання до них. Ми привозимо в Україну  трактори найкращих брендів з Китаю та Японії : KUBOTA,MITSUBISHI,YANMAR,SHIBAURA,ISEKI,HINOMOTO, DONG FENG, SHI FENG, ORION, DW, JINMA, ДТЗ, FOTON LOVOL та багато інших. Також наша компанія є лідером з продажу мототехніки у західному регіоні, ми є офіційними дилерами таких відмоих брендів як : LIFAN, MUSSTANG, BAJAJ, SHINERAY, FORTE ,FADA, KOVI, SPARK та багато інших.Ми пропонуємо найширший асортимент мотоциклів, квадроциклів та скутерів, а також усього необхідного екіпірування. В 2021 році у нас запрацював перший Велосалон у м.Тернополі вул.Гайова 32. Наші магазини знаходяться у м.Львів (кільцева дорога СОКІЛЬНИКИ) та у м.Тернопіль вул.Гайовій 32. При покупці у нашій компанії Ви отримуєте гарантію та сервісне обслуговування, а також Доставку по всій Україні. Запрошуємо стати нашим клієнтом і самим переконатись у всіх перевагах. Будемо раді вас бачити. З повагою колектив компанії «ВЕСТ» - ми працюємо для ВАС!

 

 

 

Гарантія та Сервіс

Гарантія поширюється на нові трактори, навісне обладнання та запасні частини, придбані тільки в офіційного представника, починаючи з дати продажу першому власнику. Гарантія на трактори також передається наступному власнику.